Mechanik 24h Kraków, czyli pomoc całą dobę

Awaria samochodu może się zdarzyć w najmniej spodziewanym momencie i bez wątpienia nie należy do przyjemności. A kryzysowa sytuacja na drodze potrafi zaskoczyć nawet doświadczonego kierowcę. Kiedy liczy się szybka i skuteczna pomoc, do dyspozycji w województwie małopolskim jest mechanik 24h Kraków.
Całodobowy warsztat z dojazdem do klienta, to rozwiązanie kłopotliwej sytuacji, niezależnie od tego, kiedy się wydarzyła. Jest jak przyjaciel, który zawsze przyjedzie i pomoże. Naprawa uszkodzonego auta bezpośrednio na drodze to niezmierna wygoda i oszczędność czasu. Kierowca nie musi już bowiem zamawiać kolejki w warsztacie, ani ponosić kosztów związanych z transportem swojego auta. Mobilny mechanik Kraków, to doskonała opcja w kryzysowej sytuacji.

Naprawa bezpośrednio w trasie

Profesjonalny mechanik 24h Kraków posiada odpowiedni sprzęt i narzędzia samochodowe. Po zdiagnozowaniu problemu powstałego w aucie, może więc niezwłocznie przystąpić do jego naprawy. Niewątpliwą zaletą tego typu rozwiązania jest fakt, że dojazd mechanika umożliwia kontynuowanie podróży od razu po usunięciu usterki. Mobilny mechanik Kraków może zrobić diagnostykę komputerową elektryki, odczytać oraz wykasować błędy. Może również wymienić uszkodzony zespół lub podzespół czy wymienić koła. Jeśli pojawiają się problemy z uruchomieniem pojazdu, mechanik jest w stanie odpalić auto awaryjnie.

Naprawa w zakładzie mechanicznym

Kiedy jednak awaria samochodu okaże się na tyle poważna, że nie sposób jej usunąć na miejscu, konieczna jest pomoc drogowa Kraków. Niefortunne zdarzenie na autostradzie lub drodze szybkiego ruchu wymaga sprawnego usunięcia i bezpiecznego przewiezienia pojazdu. Laweta Kraków daje możliwość przetransportowania nie tylko niesprawnego auta osobowego, ale też ciężarowego, motocykli, przyczep, maszyn rolniczych czy sprzętu budowlanego. Wyciągarka lawety poradzi sobie z wydobyciem danego pojazdu z rowu i postawieniem go na koła.
Jeżeli układ kierowniczy oraz układ hamulcowy działa prawidłowo, to można wówczas wezwać holowanie Kraków. Nie jest to jednak prosta czynność. Trzeba ją wykonać precyzyjnie, bezpiecznie oraz zgodnie z prawem, najlepiej przy pomocy fachowców.